Potomok urodzených

Je až neuveriteľné, koľko učiteľov školy skrýva nejaké tajomstvo  z minulosti

 

Niekoľkoročným pátraním sa úzkemu okruhu pracovníkov a sympatizantov Gymošu podarilo zistiť neuveriteľné skutočnosti a pravdu o niektorých pracovníkoch našej školy. Z bezpečnostných dôvodov neuvádzame mená pátračov, lebo podľa dostupných informácií niektorí pedagógovia majú úzke prepojenie na amazonskú mafiu.

Prvou odhalenou osobou je kolega Kamil Reviľák. Učiteľ angličtiny, nenápadný a priateľský človek. Samozrejme, že podľa pokynov tajnej francúzskej organizácie, ktorej je členom, musí predstierať  lojalitu a používať spisovnú slovenčinu.  V jeho slovenčine však občas cítiť jemný južný francúzsky prízvuk.

Ale kto v skutočnosti je tento človek? Dva roky trvalo, kým trojčlenný tím so špeciálnym povolením od prezidenta Hollanda pátral v spisoch francúzskej polície. Veľkým šťastím pre nás bolo, že kolega Balog udržiava úzke kontakty s francúzskou tajnou službou a dostať sa k informáciám bolo záležitosťou jednej Študentskej pečate a Nesky Gold. V Makose bula v akcii za 3,99. (pozn. redaktora)

V tíme všetci odpadli, keď sa dozvedeli, že Kamil Reviľák je v podstate starý francúzsky aristokrat s prepojením ešte na kráľa Ludvíka XI.. Kamil Reviľák je skutočný Markíz deReviliac a je stále platným majiteľom zámkov a hradov v južnom Francúzsku. Jeho prapredkovia len o vlások unikli gilotíne a neskôr sa pridali na str anu Napoleona Bonnaparte. Týmto činom získali obrovský vplyv na dianie v celej Európe a v podstate ho majú podnes. Otázkou zostáva, čo robí Kamil Reviľák na našej škole a aké je jeho skutočné poslanie. Zaujímavá je aj jeho emailová adresa: vivadelafrance@paris.fr.

Tím bude pátrať aj naďalej.

Autor článku: Albert Balog 

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Janka Bosáková

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre